Je hebt gezocht op: "Owen". Totaal aantal gevonden resultaten: 69.
Ga direct door naar Films (1), Acteurs & Actrices (53) of Regisseurs (15).


Aantal gevonden Films: 1

##Titel (jaar)
Alternatieve titel
Filmgek
Cijfer
Aantal
stemmen
Jouw
Cijfer
1. Im Reiche des silbernen Löwen (1965)
aka: El ataque de los kurdos. Attack of the Kurds.
6.0(1)


Aantal gevonden Acteurs & Actrices: 53

##Naam (Leeftijd)
Bekend van
Aantal
films
1. Owen Roe (61)
Bekend van: Breakfast on Pluto (2005)
3
2. Owen Wilson (51)
Bekend van: Armageddon (1998)
56
3. Clive Owen (58)
Bekend van: The Bourne Identity (2002)
36
4. Chris Owen (39)
Bekend van: American Pie (1999)
21
5. Reginald Owen (85†)
Bekend van: The Pirate (1948)
13
6. Owen Teale (59)
Bekend van: Conspiracy (2001)
8
7. Rena Owen (57)
Bekend van: Once Were Warriors (1994)
7
8. Owen Teague (21)
Bekend van: It: Chapter Two (2019)
6
9. Bill Owen (85†)
Bekend van: Carry On Sergeant (1958)
6
10. Lloyd Owen (54)
Bekend van: Apollo 18 (2011)
5
11. Owen Moore (52†)
Bekend van: A Star is Born (1937)
4
12. Lisa Owen
Bekend van: Vantage Point (2008)
2
13. Owen Rutledge
Bekend van: Things (1993)
2
14. Granville Owen (83†)
Bekend van: Terry and the Pirates (1940)
1
15. Tony Owen
Bekend van: Norman Loves Rose (1982)
1
16. Owen Bush (79†)
Bekend van: Prehysteria! 3 (1995)
1
17. Harriet Owen
Bekend van: Peter Pan in Terug naar Nooitgedachtland (2002)
1
18. Johnny Owen (23†)
Bekend van: Faces of Death II (1981)
1
19. Owen Atlas
Bekend van: Little Evil (2017)
1
20. Jonny Owen (49)
Bekend van: Svengali (2013)
1
21. Donald Owen
Bekend van: Golden Ninja Warrior (1986)
1
22. Owen Benjamin
Bekend van: All's Faire in Love (2009)
1
23. Owen Vaccaro
Bekend van: The House with a Clock in Its Walls (2018)
1
24. Owen Colgan
Bekend van: The Hardy Bucks Movie (2013)
1
25. Owen Kline (28)
Bekend van: The Squid and the Whale (2005)
1
26. Seena Owen (71†)
Bekend van: Queen Kelly (1932)
1
27. Owen Williams
Bekend van: Operation Avalanche (2016)
1
28. Owen Suskind
Bekend van: Life, Animated (2016)
1
29. Owen Pugh
Bekend van: Frequencies (2013)
1
30. Megan Owen
Bekend van: Clean, Shaven (1993)
1
31. Carolyn Owen
Bekend van: Firelight (1964)
1
32. Owen Campbell
Bekend van: Super Dark Times (2017)
1
33. Michael Bowen (66)
Bekend van: Kill Bill Volume 2 (2004)
28
34. Yuri Lowenthal (49)
Bekend van: Big Hero 6 (2014)
17
35. Julie Bowen (50)
Bekend van: Horrible Bosses (2011)
14
36. Elina Löwensohn (53)
Bekend van: Basquiat (1996)
11
37. AJ Bowen (42)
Bekend van: You're Next (2011)
9
38. Chris Owens (58)
Bekend van: The Recruit (2003)
7
39. Gary Owens (78†)
Bekend van: Spy Hard (1996)
6
40. Andrea Bowen (30)
Bekend van: G.B.F. (2013)
5
41. Thomas Rowen
Bekend van: Clonehunter (2012)
5
42. Andrew Bowen (48)
Bekend van: I Hate Kids (2019)
5
43. Eamonn Owens (37)
Bekend van: Breakfast on Pluto (2005)
4
44. Patricia Owens (75†)
Bekend van: The Fly (1958)
4
45. Holger Löwenadler (73†)
Bekend van: Lacombe Lucien (1974)
3
46. Tom Owens
Bekend van: Kung Fu Panda Holiday (2010)
2
47. Earl Owensby (84)
Bekend van: Buckstone County Prison (1978)
2
48. Peter Gowen
Bekend van: Breakfast on Pluto (2005)
2
49. Susie Owens (64)
Bekend van: Electra (1991)
1
50. Donna Stewart Bowen
Bekend van: The Secret Life: Jeffrey Dahmer (1993)
1
51. Sean Bowen
Bekend van: Troma's War (1988)
1
52. Lowena McDonell
Bekend van: Black Hollow Cage (2017)
1
53. Jesse Owens (66†)
Bekend van: Olympia 1. Teil - Fest der Völker (1938)
1


Aantal gevonden Regisseurs: 15

##Naam
Bekend van
Aantal
films
1. Don Owen
Bekend van: Nobody Waved Good-Bye (1964)
1
2. Cliff Owen
Bekend van: Steptoe and Son (1972)
5
3. Owen Hurley
Bekend van: Barbie als Rapunzel (2002)
4
4. Owen Tooth
Bekend van: Devil's Tower (2014)
1
5. Owen Trevor
Bekend van: Go Karts (2020)
1
6. Martin Owen
Bekend van: Let's Be Evil (2016)
1
7. Liam Owen
Bekend van: Slaughter Creek (2011)
1
8. Caspian Tredwell-Owen
Bekend van: Profile of a Killer (2012)
1
9. Brian Owens
Bekend van: Happy Hell Night (1992)
1
10. David R. Bowen
Bekend van: The Secret Life: Jeffrey Dahmer (1993)
1
11. Zhou Xiaowen
Bekend van: Ermo (1994)
1
12. Tom Owens
Bekend van: Dragons: Gift of the Night Fury (2011)
1
13. Richard Lowenstein
Bekend van: Mystify (2019)
1
14. Mark Cowen
Bekend van: Magnificent Desolation (2005)
1
15. Jenny Bowen
Bekend van: Animal Behavior (1989)
1

RSS (Nieuws)

Filmgek Search Engine