Je hebt gezocht op: "Parker". Totaal aantal gevonden resultaten: 59.
Ga direct door naar Films (6), Acteurs & Actrices (38) of Regisseurs (15).


Aantal gevonden Films: 6

##Titel (jaar)
Alternatieve titel
Filmgek
Cijfer
Aantal
stemmen
Jouw
Cijfer
1. Parker (2013)
6.1(13)
2. Mrs. Parker and the Vicious Circle (1994)
aka: Mrs. Parker and the Round Table. Mrs. Dorothy Parker and the Vicious Circle. Mme Parker et le cercle vicieux.
7.5(2)
3. I'm Carolyn Parker (2011)
aka: I'm Carolyn Parker: The Good, the Mad, and the Beautiful
4. Decoding Annie Parker (2013)
5. The Bonny Parker Story (1958)
6. Thin Air (2000)
aka: Robert B. Parker's Thin Air
4.0(1)


Aantal gevonden Acteurs & Actrices: 38

##Naam (Leeftijd)
Bekend van
Aantal
films
1. Tom Parker (42)
Bekend van: Desperation (2006)
3
2. Parker Posey (51)
Bekend van: You've got Mail (1998)
38
3. Molly Parker (47)
Bekend van: The Wicker Man (2006)
28
4. Cecil Parker (74†)
Bekend van: The Lady Vanishes (1938)
15
5. Paula Jai Parker (50)
Bekend van: Phone Booth (2002)
14
6. Nicole Ari Parker (49)
Bekend van: Boogie Nights (1997)
13
7. Nathaniel Parker (57)
Bekend van: Stardust (2007)
12
8. Parker Sawyers
Bekend van: Zero Dark Thirty (2012)
11
9. Eleanor Parker (91†)
Bekend van: The Sound of Music (1965)
10
10. Nate Parker (39)
Bekend van: Non-Stop (2014)
10
11. Parker Stevenson (67)
Bekend van: Trapped (2001)
9
12. Trey Parker (49)
Bekend van: Bowling for Columbine (2002)
7
13. Lara Parker (81)
Bekend van: Airport 1975 (1974)
6
14. Jamie Parker (40)
Bekend van: Valkyrie (2008)
5
15. Fess Parker (86†)
Bekend van: Hell Is For Heroes (1962)
5
16. Noelle Parker (47)
Bekend van: Ernest saves Christmas (1988)
5
17. Jean Parker (89†)
Bekend van: The Flying Deuces (1939)
5
18. Milo Parker
Bekend van: Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)
4
19. Georgie Parker (54)
Bekend van: Scorched (2008)
4
20. Corey Parker (54)
Bekend van: Friday the 13th Part V: A New Beginning (1985)
3
21. Andrea Parker (49)
Bekend van: The Pretender: Island of the Haunted (2001)
2
22. Jameson Parker (71)
Bekend van: Prince of Darkness (1987)
2
23. Michael Parker
Bekend van: My Own Private Idaho (1991)
1
24. Hutch Parker
Bekend van: Up the Academy (1980)
1
25. David Parker
Bekend van: Fantastic Four (2005)
1
26. John Parker
Bekend van: Because of Eve (1948)
1
27. Cecilia Parker (79†)
Bekend van: Grand Central Murder (1942)
1
28. Willard Parker (84†)
Bekend van: The Great Jesse James Raid (1953)
1
29. Ursula Parker (16)
Bekend van: Spectral (2016)
1
30. Carolyn Parker
Bekend van: I'm Carolyn Parker (2011)
1
31. Sarah Jessica Parker (54)
Bekend van: Mars Attacks! (1996)
36
32. Mary-Louise Parker (55)
Bekend van: Red Dragon (2002)
33
33. Jessica Parker Kennedy (33)
Bekend van: In Time (2011)
10
34. Brook Susan Parker
Bekend van: Strange Days (1995)
4
35. Ashley Parker Angel (38)
Bekend van: Longshot (2001)
3
36. Jade-Rose Parker
Bekend van: De reuzenpelikaan (2011)
2
37. Lucy Parker Byrne
Bekend van: Gold (2014)
1
38. Atiana Coons-Parker
Bekend van: A Man Apart (2003)
1


Aantal gevonden Regisseurs: 15

##Naam
Bekend van
Aantal
films
1. Ol Parker
Bekend van: Imagine Me & You (2005)
3
2. Alan Parker
Bekend van: The Life of David Gale (2003)
12
3. Oliver Parker
Bekend van: Johnny English Reborn (2011)
9
4. Trey Parker
Bekend van: Team America: World Police (2004)
4
5. Dave Parker
Bekend van: The Hills Run Red (2009)
4
6. Jonathan Parker
Bekend van: The Californians (2005)
3
7. Albert Parker
Bekend van: The Black Pirate (1926)
2
8. Zack Parker
Bekend van: Proxy (2013)
1
9. Alan G. Parker
Bekend van: Monty Python: Almost the Truth - Lawyers Cut (2009)
1
10. Brett Parker
Bekend van: Meet Prince Charming (1999)
1
11. Michael Parker
Bekend van: Lunch with Charles (2001)
1
12. Bradley Parker
Bekend van: Chernobyl Diaries (2012)
1
13. Kieran Parker
Bekend van: Outpost: Rise of the Spetsnaz (2013)
1
14. David Parker
Bekend van: Hercules Returns (1993)
1
15. Nate Parker
Bekend van: The Birth of a Nation (2016)
1

RSS (Nieuws)

Filmgek Search Engine