Je hebt gezocht op: "Taken". Totaal aantal gevonden resultaten: 20.
Ga direct door naar Films (17), Acteurs & Actrices (2) of Regisseurs (1).


Aantal gevonden Films: 17

##Titel (jaar)
Alternatieve titel
Filmgek
Cijfer
Aantal
stemmen
Jouw
Cijfer
1. Taken (2008)
7.1(26)
2. Taken (2002)
10.0(1)
3. Taken (1999)
4. Taken 2 (2012)
6.6(14)
5. Taken 3 (2015)
5.9(11)
6. Switched at Birth (1991)
aka: Mistaken Identity, Two Babies: Switched at Birth
6.0(2)
7. Mistaken For Strangers (2013)
5.0(1)
8. Taken Back: Finding Haley (2012)
5.0(1)
9. The Roads Not Taken (2020)
10. Glory: A Tale of Mistaken Identities (2012)
aka: Ruhm
11. Taken from Me: The Tiffany Rubin Story (2011)
12. Taken in Broad Daylight (2009)
13. The Taken (2009)
14. Unmistaken Child (2008)
15. Target Earth (1998)
aka: Taken Away
16. Gone in a Heartbeat (1996)
aka: Taken Away
17. The Chowchilla Kidnapping (1993)
aka: They've Taken Our Children: The Chowchilla Kidnapping. Kidnapped 26. Vanished Without a Trace.


Aantal gevonden Acteurs & Actrices: 2

##Naam (Leeftijd)
Bekend van
Aantal
films
1. Naoto Takenaka (64)
Bekend van: Manhunt (2017)
21
2. Yutaka Takenouchi (50)
Bekend van: Godzilla Resurgence (2016)
1


Aantal gevonden Regisseurs: 1

##Naam
Bekend van
Aantal
films
1. Kazuhisa Takenouchi
Bekend van: Dragon Ball: Mystical Adventure (1988)
4

RSS (Nieuws)

Filmgek Search Engine