Films van woensdag 27 november 2019 tot donderdag 5 december 2019


Naam Tijd Zender Tip


6-12-2019
P.S. I Love You 00:40 - 02:50 NET5


6
Golden Dawn Girls 00:00 - 01:30 NPO2


5-12-2019
Miles Davis: Birth of the Cool 23:30 - 01:25 Canvas
Margaret Atwood: A Word after a Word after a Word is Power 23:00 - 00:00 NPO2
Close Range 22:40 - 00:25 RTL7
Bridget Jones: The Edge of Reason 22:30 - 00:40 NET5
The Hobbit: The Battle of the Five Armies 22:20 - 01:00 SBS9
Bridget Jones's Diary 20:30 - 22:30 NET5
Precious Cargo 20:30 - 22:40 RTL7
Thunderstruck 20:30 - 22:20 SBS9


4-12-2019
The Greatest Showman 22:40 - 00:45 NET5
Unstoppable 22:35 - 00:30 Veronica
Undisputed 4 22:30 - 00:40 RTL7
Extraction 20:30 - 22:30 RTL7
The Commuter 20:30 - 22:35 Veronica
Alles is liefde 20:25 - 22:20 NPO3
Bibi Blocksberg 15:30 - 17:15 NPO3


3-12-2019
You're Next 23:00 - 00:50 SBS9
Another 48 Hrs. 22:45 - 00:55 RTL7
Notting Hill 21:30 - 00:05 NET5
Sint 20:30 - 23:40 Veronica
Marauders 20:30 - 22:45 RTL7
Prinses Op De Erwt: een modern sprookje 20:30 - 22:00 RTL8
Basic Instinct 20:30 - 23:00 SBS9


2-12-2019
Winter's Tale 22:35 - 00:50 NET5
48 Hrs. 22:00 - 00:00 RTL7
The Greatest Showman 20:30 - 22:35 NET5
Sneeuwwitje en de zeven kleine mensen 20:30 - 22:00 RTL8
Chocolate City 00:35 - 02:15 RTL8
The Incredible Burt Wonderstone 00:35 - 02:10 SBS9


2
The Program 00:00 - 01:35 BBC2


1-12-2019
Echo 23:10 - 23:40 NPO3
Drive Hard 22:35 - 00:40 RTL7
Made in America 20:30 - 22:35 SBS9
X: First Class 20:00 - 22:30 Veronica
Ronin 20:00 - 22:35 RTL7
Waar is het paard van Sinterklaas? 13:00 - 14:15 NPO3
Fireman Sam: Ultimate Heroes - The Movie 12:35 - 13:45 RTL8
My Little Pony: Best Gift Ever 10:25 - 11:25 RTL8
Madea's Witness Protection 09:50 - 12:05 NET5
Bennie Stout 09:00 - 10:30 NPO3
The Uninvited 01:10 - 02:30 BBC1


30-11-2019
Panic Room 23:40 - 01:50 RTL8
Julieta 23:30 - 01:00 NPO2
Chappie 22:40 - 01:00 Veronica
Ghosts of Girlfriends Past 22:40 - 00:35 SBS9
The Expendables 22:10 - 00:25 RTL7
Misérables, Les 21:25 - 23:35 Eén
A Fish Called Wanda 20:30 - 22:40 SBS9
Elysium 20:30 - 22:40 Veronica
Underworld: Blood Wars 20:30 - 22:30 Spike
Colombiana 20:00 - 22:10 RTL7
Monky 15:35 - 16:55 NPO3
Trippel Trappel Dierensinterklaas 14:30 - 15:35 NPO3
Het paard van Sinterklaas 13:00 - 14:30 NPO3
Erin Brockovich 06:20 - 09:00 RTL4
Space Station 76 00:15 - 02:05 RTL8


29-11-2019
The Trials of Cate McCall 23:35 - 01:05 Eén
I, Daniel Blake 23:10 - 00:45 NPO2
Hard Target 23:05 - 01:15 RTL7
The Man with the Iron Fists 2 22:20 - 00:00 SBS9
Insyriated 22:15 - 23:40 Canvas
Goodfellas 22:05 - 01:05 Veronica
Underworld: Awakening 20:30 - 22:30 Spike
The Mummy 20:30 - 22:45 SBS6
Point Break 20:30 - 23:05 RTL7
Outcast 20:30 - 22:20 SBS9
Deception 20:30 - 22:20 RTL8
Last Men in Aleppo 00:15 - 01:40 NPO2


28-11-2019
Ghosts of Girlfriends Past 22:20 - 00:25 NET5
The Mortal Instruments: City of Bones 22:10 - 00:45 SBS9
Robin Hood 20:30 - 22:10 SBS9
Just Like Heaven 20:30 - 22:20 NET5


27-11-2019
Advocate 23:00 - 00:40 NPO2
Black Water 22:35 - 00:55 RTL7
6 Below 20:30 - 22:35 RTL7
Daddy Long Legs 16:15 - 18:15 BBC2
RSS (Nieuws)

Filmgek Search Engine