Je hebt gezocht op: "lassie". Totaal aantal gevonden resultaten: 35.
Ga direct door naar Films (31), Acteurs & Actrices (4) of Regisseurs (0).


Aantal gevonden Films: 31

##Titel (jaar)
Alternatieve titel
Filmgek
Cijfer
Aantal
stemmen
Jouw
Cijfer
1. Lassie (2020)
aka: Lassie - Eine abenteuerliche Reise. Lassie Come Home.
2. Lassie (1994)
aka: Lassie - Best Friends are Forever
6.0(1)
3. Lassie (2005)
5.0(1)
4. Lassie heeft heimwee (1943)
aka: Lassie Come Home. Lassie komt thuis.
6.0(1)
5. Lassie's uitdaging (1949)
aka: Challenge to Lassie. Lassie in nood.
6. De zoon van Lassie (1945)
aka: Son of Lassie. Laddie, Son of Lassie. Lassies son.
7. Lassie's grote avontuur (1951)
aka: The Painted Hills. Lassie's Adventure in the Gold Rush.
8. Lassie: A Christmas Tail (1963)
aka: Lassie Come Ho-Ho-Home. A Lassie Christmas.
9. Lassie, beste vriend (1948)
aka: Hills of Home. Lassie: Hills of Home. Master of Lassie. Danger in the Hills.
10. Lassie telt af (1968)
aka: Lassie: Countdown
11. Lassie: The Wayfarers (1964)
aka: Lassie & Silky
12. Lassie's triomf (1949)
aka: The Sun Comes Up. Lassie's New Home.
13. De moedige Lassie (1946)
aka: Courage of Lassie
14. Lassie: Het grote avontuur (1963)
aka: Lassie's Great Adventure. Lassie's grote avontuur.
6.0(1)
15. Lassie's grote wonder (1970)
aka: Lassie: The Miracle. Lassie in The Miracle.
16. Lassie: de avonturen van Neeka (1969)
aka: Lassie: The Adventures of Neeka
5.0(1)
17. Lassie and the Spirit of Thunder Mountain (1972)
aka: The ABC Saturday Superstar Movie: Lassie and the Spirit of Thunder Mountain
18. Lassie's Christmas Stories (1961)
aka: A Lassie Christmas
19. Lassie: The New Beginning (1978)
aka: Lassie: A New Beginning
6.0(1)
20. Lassie & Neeka (1968)
aka: Lassie: Neeka
6.0(1)
21. The Magic of Lassie (1978)
22. Lassie: Well of Love (1971)
23. Lassie the Voyager (1966)
24. Lassie: Look Homeward (1965)
aka: Look Homeward, Lassie
25. Lassie: The Disappearance (1964)
26. Lassie: Joyous Sound (1973)
27. Lassie: Peace is Our Profession (1972)
28. Lassie's Birthday Surprise (1971)
29. Lassie: Flight of the Cougar (1967)
30. Lassie's Gift of Love (1966)
31. Lassie: A Mother's Love (1961)


Aantal gevonden Acteurs & Actrices: 4

##Naam (Leeftijd)
Bekend van
Aantal
films
1. Lassie junior
Bekend van: Lassie's Birthday Surprise (1971)
2
2. Haile Gebrselassie (47)
Bekend van: Endurance (1999)
1
3. Bekele Gebrselassie
Bekend van: Endurance (1999)
1
4. Shawananness Gebrselassie
Bekend van: Endurance (1999)
1

RSS (Nieuws)

Filmgek Search Engine